Ogarniająca świat pandemia koronawirusa wymusza na konsumentach i na przedsiębiorcach zmiany zachowań, w tym formy i warunków świadczenia pracy. 

Udział eCommerce w światowym handlu gwałtownie urósł z kilkunastu do pięćdziesięciu procent ! Firmy, które szybko modyfikują swój model działania i skutecznie go wdrażają mają teraz szansę na przyspieszony rozwój na fali wzrostu. Kryzys wykreśla nowe trendy i handel nie wróci już do stanu sprzed epidemii. Pomiędzy 5 a 25 milionów osób może stracić pracę. 

Użytkownicy platformy eCommerce udostępnianej przez Planet B2B na rynku U.S.A. od dawna korzystają z oprogramowania Planet B2B eCommerce Express, które pozwala na obsługę wszystkich procesów poza biurem, w warunkach fizycznego oddalenia i rozproszenia zespołu, bez uszczerbku na jakości i efektywności procesów oraz skuteczności zarządzania nimi. 

Dlatego konieczność odesłania pracowników do domu praktycznie nie zakłóciła ciągłości pracy i nie wpłynęła na ich relacje z klientami i kontrahentami.

W korespondencji kierowanej do nas, wiele firm z Polski sygnalizuje, że z uwagi na obecne warunki epidemiczne potrzebuje szybko przenieść w tryb pracy zdalnej handlowców, księgowość, administrację etc., a nie dysponuje niezbędnymi do tego rozwiązaniami IT.

Jak widać więc, w Polsce adaptowanie się do powstałych ograniczeń wymaga szybkiego wdrożenia technologii i aplikacji obsługi zdalnych procesów. Tylko w ten sposób można uratować przychody i zapewnić ciągłość sprzedaży, serwisu i współpracy z kontrahentami.

ZRÓB SWÓJ PIERWSZY KROK W ECOMMERCE!

Planet B2B eCommerce Express  – software dostępny za darmo online przez pierwsze 7 dni bez kosztów wdrożenia. Po 7 dniach oprogramowanie jest udostępniane w systemie abonamentowym.

Zdalna obsługa handlu i procesów wewnętrznych

  • Oferta produktów
  • Dokumenty sprzedaży
  • Płatności
  • Integracja: Mail, WEB, VOIP 
  • CRM – przypisanie do zamówienia całej związanej z nim komunikacji 

Planet B2B eCommerce Express łączy w sobie dwa podstawowe walory:

  1. może zostać szybko i prosto wdrożony online w niemal każdej firmie* i natychmiast poprawić warunki jej działania
  2. jest nowoczesnym, kompatybilnym z większością systemów obsługi eCommerce** pełnowartościowym systemem do integracji zespołowych procesów firmy handlowej, który pomoże w doskonaleniu zarządzania procesami i zwiększy elastyczność operacyjną. 

*minimalne wymagania techniczne: dostęp do internetu i przeglądarka 

**Konsorcjum Planet B2B dostarcza, obsługuje i rozwija Planet B2B eCommerce Express  od przeszło 10 lat

Przechodzenie działalności komercyjnej w środowisko procesów webowych to dominujący od kilku lat trend, któremu kryzys wywołany pandemią nadał zwielokrotnione tempo i intensywność. Im szybciej wzmocnimy naszą aktywność w tym obszarze, tym większa szansa na  sukces. 

Planet B2B jest gotów udzielić Ci wszelkiej niezbędnej pomocy!

One Comment on “Ekspresowe przeniesienie firmy handlowej w tryb pracy zdalnej

  1. Madej 28 marca, 2020 10:41

    Brawo PlanetB2B!!!

Write your comment Here