Manager Marketplace

Wystawiaj produkty na aukcje bezpośrednio z magazynu swojego sklepu internetowego! Oferta integracji Planet B2B ma do zaoferowania wielką bazę serwisów marketplace takie jak: Allegro, eBay, Amazon, Shopify oraz wiele platform sklepowych, dzięki czemu sprzedaż będzie połączona w jednym miejscu.

Jak Manager Marketplace może Ci pomóc?

Możesz wygodnie wystawiać produkty na aukcje bezpośrednio z magazynu swojego sklepu internetowego! Nasza oferta integracji obejmuje ponad 60 popularnych serwisów marketplace, w tym Allegro, eBay, Amazon, Google Shopping, a także kilkadziesiąt platform sklepowych, dzięki czemu całą sprzedaż połączysz w jednym miejscu.

Nasze rozwiązanie jest rozwijane pod kątem jak najsprawniejszego wystawiania ofert i automatyzacji ich obsługi. Zapewnia unikalne funkcjonalności, które lepiej sprawdzają się przy dużej sprzedaży niż poboczne moduły wystawiania oferowane przez niektóre sklepy. Możesz wystawiać tysiące ofert kilkoma kliknięciami!

Przekazywanie zamówień

Wybierz, gdzie chcesz obsługiwać zamówienia z Allegro, Amazon, eBay i innych serwisów - w panelu lub w swoim sklepie (ERP). Jeśli wybierzesz sklep, system przekaże do niego zamówienia z marketplace i automatycznie zmniejszy stan magazynowy zakupionych produktów. Możesz też zdecydować, żeby cały proces obsługi został pozostawiony w Managerze Zamówień. W ten sposób uzyskasz dostęp do unikalnych funkcjonalności.

Synchronizacja stanów i cen

Moduły synchronizacji pozwalają zachować spokój sprzedawcom, którzy obawiają się rozbieżności między sklepem a serwisami marketplace. Po sprzedaży produktu w sklepie lub na aukcji system automatycznie zmniejszy liczbę dostępnych produktów w innych miejscach sprzedaży. Gdy stan magazynowy spadnie do zera, oferta we wszystkich marketplace może być automatycznie zakończona. System daje również pełną kontrolę nad cenami - możesz skorzystać z automatycznej synchronizacji cen na aukcjach i w ofertach zgodnie z cenami w magazynie lub ustalić własne reguły zachowania cen między marketplace a magazynem.

Przeprowadzaj aukcje z dowolnego magazynu i zwiększ swoje dochody

Masz kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o źródło towaru do sprzedaży. Możesz korzystać ze swojego sklepu internetowego, magazynu, systemu ERP lub z wbudowanego magazynu BaseLinker. Ten ostatni pozwala na sprzedaż produktów, które nie są dostępne w ofercie sklepu lub które nie chcesz publikować na swojej stronie internetowej.

Szybkie wystawianie: klucz do sukcesu na rynku

Zaoszczędź czas, skonfiguruj reguły aukcji i przejrzyj tysiące ofert za pomocą kilku kliknięć! Połącz cenniki wysyłek, kategorie rynków i stwórz szablon oferty, aby nie musieć tego robić za każdym razem, gdy wystawiasz produkty. System automatycznie uzupełni także pozostałe parametry, co pozwoli jeszcze szybciej wprowadzić produkt na rynek.

Skuteczne zarządzanie aukcjami i masowe zmiany

Umożliwiamy zarządzanie sprzedażą na platformach handlowych. Dzięki przejrzystemu panelowi możesz łatwo sprawdzić trwające, zakończone i ogłoszone aukcje, a także automatycznie wznowione aukcje. Ponadto, zamiast zajmować się każdą aukcją osobno, możesz wykonywać masowe operacje na kilku produktach naraz, takie jak zmiana opisu, ceny czy modelu aukcji.

Porównywanie konkurencyjnych cen

Zawsze bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z zawodami. Możesz śledzić aukcje z konkretnymi przedmiotami lub oferty wybranych sprzedawców. Sprawdź, jak zmieniają się ceny i porównaj swoją ofertę z innymi.

Zautomatyzowane dopasowanie parametrów

Przyspieszamy proces ustawienia parametrów: wykrywamy i uzupełniamy na formularzu oraz postępujemy zgodnie ze stworzonymi przez Ciebie regułami mapowania.

Brak obecności sprzedawcy w procesie wystawiania produktów

Nie trzeba uzupełniać formularza wystawiania - oferty tworzone są automatycznie, gdy produkty pojawią się w magazynie i zostaną spełnione ustalone przez sprzedawcę warunki. Możesz skorzystać z tego rozwiązania dla wybranych lub wszystkich nowych produktów.

wielowariantowe aukcje

Czy oferujesz produkty w różnych wersjach? Możesz być widoczny na tych rynkach dzięki możliwości tworzenia wielu aukcji na Amazon i eBay. W przypadku Allegro każda wersja sprzedawana jest na osobnej aukcji, która łączy się w ofertę wielowariantową. Możesz wystawić każdą wersję produktu na osobnej aukcji lub połączyć je w jedną grupę wersji. Jeśli czytasz aukcje z wersjami wymienionymi w opisie, możesz skorzystać ze strony z informacjami o zamówieniach specjalnych. Po zakupie klient otrzymuje link do niego i stamtąd wybiera opcję.

Import aukcji i ofert

Manager Marketplace pozwala pobrać wszystkie aktualnie dostępne aukcje i oferty na Allegro i innych giełdach nawet przed założeniem konta w Manager Marketplace (nie trzeba zamykać istniejących ofert i wystawiać ich ponownie). Po wybraniu tej lokalizacji jako centrum zarządzania produktami, możesz zaimportować produkty za pomocą opcji tworzenia magazynu Manager Marketplace. Jeśli posiadasz sklep, możesz powiązać zaimportowane aukcje/oferty z produktami znajdującymi się w magazynie sklepu. To umożliwia synchronizację przestrzeni między sklepem a rynkiem. Powiązanie może odbywać się automatycznie na podstawie SKU, EAN lub nazwy produktu.

Dodatkowe funkcje

pomocne w całym procesie

Powiązane cenniki wysyłek
Wznawianie aukcji
Własne szablony aukcji
Eksport CSV
Historia sprzedaży aukcji
Wystaw aukcje na innym koncie Allegro